Sexshop Eroticraj!

Erotické pomůcky - Prodáváme orgasmus a vzrušení

Nové erotické pomůcky

Erotické pomůcky jako

součást manželského, partnerského vztahu

Erotické pomůcky neslouží jen na potěšení v případě že jste single, jak si většina lidí mylně myslí. Jsou velmi vhodnou erotickou pomůckou, která okoření vztah v každém okamžiku. Ať už máte dlouholetý partnerský vztah, jste v manželství XY let, nebo jste jen nedávno našli svou pravou lásku a chcete si to užívat naplno. Při dlouholetých vztazích je to stejné u 90% lidí. Ta zamilovanost dávno pominula, partnera dokonale znáte, víte předvídat jeho chování a nyní je to více méně zvyk soužití. Už ani v sexu to není to co bývalo.

Sex už nemáte tak často jako v začátcích a už vás ani v takové míře nevzrušuje jako kdysi. Dříve to bylo jiné! Mám pravdu? Nyní je to už jen rutina. No i v takovém případě je tu něco co dopomůže a váš sexuální život okoření a lze si jej začnete opět užívat tak jako předtím. Erotické pomůcky vám mohou pomoci získat druhý dech, okořenit dlouholetý partnerský život a začít si ho užívat. Ráno se probudit s úsměvem na tváři a těšit se na další romanticko-erotický večer s partnerem.

Sexshop má v nabídce erotické pomůcky určené k použití najednou u obou partnerů během pohlavního styku. Jde o takzvané párové vibrátory. Během styku stimulují najednou vás i partnera. Výhoda těchto pomůcek je v jejich všetranného využití. Můžete je používat během styku s partnerem, můžete je svěřit do rukou parner a nechat se unášet rozkoší, ale stejně je využijete iv době kdy partner není doma a vy máte na to chuť.

Erotické pomůcky

vibrátor či dildo

Erotické pomůcky typu vibrátor, zda dildo jsou nejčastěji používanými a prodávanými erotickými pomůckami na světě určené k masturbaci. Víte jaký je v nich rozdíl? Mnoho lidí si je plete a vibrátor, zda dildo považují za totéž. No tyto erotické pomůcky jsou ve skutečnosti rozdílné. Pokud si plánujete zakoupit svou první erotickou pomůcku a nevíte se rozhodnout, potřebujete poradit tak určitě čtěte až do konce.

Jaký je v nich rozdíl?
Erotická pomôcka dildo nebo vibrátor jsou víceméně podobné. Jejich hlavní rozdíl je v tom, že vibrátor obsahuje vibrační strojek a dildo je bez vibrací. Další častý rozdíl bývá v jejich tvaru. (No není to samozřejmost) Vibrátory jsou všelijakých tvarů, barev a většinou nepřipomínají penis. Dilda jsou většinou řešeny jako dokonalé napodobeniny, repliky penisu. Dokonce mají vytvarované žilky, zda žalud do detailů. Pokud vás vzrušuje pohled na mužský pohlavní úd, tak dildo je pro vás tou správnou volbou. Tyto erotické pomůcky patří do top produktů v oblasti erotiky.

Si single?

erotické pomůcky ti zpříjemní život?

Erotické pomůcky ti vědí zpříjemnit život iv době samoty. Vždyť je to přirozená potřeba, lidský pud. Ovlivňuje naše zdraví, duševní pohodu každého dospělého jedince. Následkem nedostatku sexu mohou lidé dokonce trpět různými fyzickými či duševními problémy. Deprese, stres, či dokonce agrese. I to jsou příznaky nedostatku sexu. Pokud se chceš cítit dobře a fit určitě nezanedbávej svůj sexuální život. Vždyť tvé tělo potřebuje hormony zlepšující náladu a působící na tvůj nervový systém.

Erotické pomůcky v naší nabídce jsou určeny pro muže i ženy a každý si tu najde něco na zpříjemnění intimních chvil. Pro ženy tu máme nabídku vibrátorů, vibrátory na klitoris, dild, venušiných kuliček, či různých vibračních vajíček a pro pány masturbátory, vagíny, orály, anály, či nafukování panny.

Přejeme příjemnou zábavu s našimi erotickými pomůckami!